Dantų laminatės

Dantų laminatės vienas iš populiariausių bei saugiausių estetinio restauravimo metodų šiandieninėje odontologijoje. Procedūros metu ant danties priekinio paviršiaus tvirtinama itin plona iš keramikos pagaminta plokštelė, atkartojanti natūralią danties formą ir skaidrumą, todėl sukuriama ypatingai estetiška šypsena. Dantų laminatėmis galima koreguoti ar visiškai transformuoti dantų išvaizdą, formą, dydį ir spalvą. Ši estetinė dantų procedūra pasaulyje itin populiari ne be reikalo – tai maksimalus šypsenos pokytis ir natūralus rezultatas su minimalia invazija.
subpage-heading
KADA ATLIEKAMA?

Protezavimas dantų laminatėmis rekomenduojamas kai netenkina šypsenos estetika. Bėgant metams, dantys natūraliai dėvisi, dylą bei įgauna gelsvą atspalvį. Estetinis protezavimas išsprendžia šiuos šypsenos netobulumus. Dantų dengimas laminatėmis atliekamas vos per 2-3 vizitus.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Tinkamai prižiūrimos dantų laminatės gali tarnauti net 15-20 metų.

LAMINAČIŲ PRIVALUMAI

Dantų laminatės gaminamos iš šviesai pralaidžios porceliano keramikos, tad sukuriamas itin preciziška šypsena, kuri ilgainiui nekeičia savo išvaizdos. Dantų laminatės itin saugus dantų protezavimo būdas, tausojantis natūralius danties audinius.

JOLITA RUGINIENĖ
Gydytojas odontologas
INGRIDA ŽIUGŽDAITĖ
Gydytojas odontologas
GYDYMO EIGA

Konsultacija + Gydymo planas

2 – 3 vizitai

Rezultatas

REGISTRUOTIS