bechara klinika

Pacientams iš užsienio

Pagrindinis šios programos privalumas – itin trumpas ir iš anksto suplanuotas gydymas.

Nepriklausomai nuo to, kiek dantų numatysime atkurti (vieną, kelis ar visus), pusės metų laikotarpyje į Lietuvą reikės atvykti tik 2 kartus. O nepriekaištingu estetiniu vaizdu galėsite džiaugtis jau po pirmojo vizito.

KONSULTACIJA
Užsienyje gyvenančius pacientus, kuriems reikalingas sudėtingesnis odontologinis gydymas, konsultuojame ir nuotoliniu būdu: bendraujant per Skype arba Viber programas. Kaip ir įprastosios, taip ir šios konsultacijos metu gydytojas drauge su pacientu aptaria esamas problemas, poreikius bei galimus skirtingus sprendimo būdus. Vienintelis skirtumas tik tas, kad prieš konsultaciją pacientui reikėtų pačiam pasirūpinti rentgeno nuotrauka, kuri būtina tikslaus gydymo plano sudarymui.
I ATVYKIMAS
Pirmojo atvykimo metu atliekame visas chirurgines procedūras: esant poreikiui, pašaliname nereikalingus dantis, priauginame kaulo, pakeliame sinuso dugną bei įsriegiame reikiamą skaičių implantų. Po savaitės pašaliname siūlus bei pritvirtiname laikinus vainikėlius, kurie kelis mėnesius atrodys ir tarnaus lyg savi dantys. Tuomet mūsų laukia keli ramybės mėnesiai, per kuriuos įsriegti dantų implantai prigyja.
II ATVYKIMAS
Po 2–5 mėnesių, prigijus įsriegtiems implantams, laikinus vainikėlius pakeičiame tvirtais ir itin natūraliai atrodančiais nuolatiniais dantimis, pagamintais iš cirkonio keramikos. Šio atvykimo metu taip pat atliekame ir terapinį gydymą bei kitas suplanuotas estetines dantų procedūras, tokias kaip plombavimas, protezavimas ar dantų dengimas laminatėmis.
Registracija
Vardas, pavardė*
Gimimo data
El. paštas
Telefonas*
Pageidaujama konsultacijos data ir laikas
Panoraminė rentgeno nuotrauka
Prisegti nuotrauką
Nuotraukos atlikimo data
Situacijos aprašymas