Paslaugos

DANTŲ IMPLANTACIJA
PRARASTŲ DANTŲ ATSTATYMAS
Daugelis pacientų vizitą pas odontologą kaskart atideda rytojui. Vieni nerimauja dėl galimo ilgo ir sudėtingo gydymo, kiti - dėl išlaidų, o treti - tiesiog drovisi susidariusios situacijos. Tačiau delsdami problemų mes neišsprendžiame, o tik padidiname jas. Juolab, nepriklausomai nuo to, su kokia problema ar burnos būkle į mus kreipiasi pacientas, kiekvienu atveju yra sprendimas.
DANTŲ ESTETIKA
ESTETINĖS ŠYPSENOS KŪRIMAS
Per pastaruosius metus odontologijoje įvyko esminiai pokyčiai. Keitėsi ne tik gydymo metodai, bet ir pacientų poreikiai. Kažkada skausmas buvo pagrindine apsilankymo pas odontologą priežastimi, šiandien – noras turėti idealią šypseną.

Juolab kad rezultatu pacientas gali džiaugtis vos po kelių vizitų pas odontologą.
Plastikos chirurgija | Veido injekcijos
Plastikos chirurgas Jamil Hayek siekia padėti žmonėms atrasti savąjį grožį ir didinti pasitikėjimą savimi, todėl pagrindinis dėmesys skiriamas paciento pageidaujamų rezultatų įgyvendinimui.
Vienmomentė dantų implantacija – tai pažangus gydymo metodas, kurio dėka to paties vizito metu pacientui galime atlikti dvi procedūras: pašalinti nesveiką dantį Ir iškart į jo vietą įsriegti implantą.
Visų prarastų dantų atstatymas įsriegiant vos 4 implantus. Daugeliu atveju visa žandikaulio rekonstrukcija trunka nuo 3 iki 6 mėnesių, kurių metu numatomi vidutiniškai šeši vizitai.
Tam tikrais atvejais danties šalinimo procedūra yra neišvengiama, siekiant užkirsti kelią galimoms komplikacijoms arba jas panaikinti. Danties šalinimas skirtomas į: paprasto, protinio bei retinuoto (neišdygusio) danties rovimą.
Dantų laminatės - vienas iš populiariausių bei saugiausių estetinio restauravimo metodų šiandieninėje odontologijoje. Procedūros metu ant danties paviršiaus tvirtinama itin plona plokštelė, atkartojanti natūralią danties formą ir skaidrumą, todėl sukuriama ypatingai estetiška šypsena.
Dantų protezavimas paprastai atliekamas esant didesniems dantų audinių pažeidimams kuomet nuosavo danties nebegalima atkurti plombinėmis medžiagomis ar estetinio plombavimo būdu.
Taikant estetinį dantų plombavimą neretai vos per 1 vizitą galima atkurti 4 – 6 ėduonies pažeistus, nuskilusius ar nudilusius dantis, pakoreguoti jų formą, spalvą ar panaikinti matomus tarpus tarp dantų.
Terapinis gydymas (dantų plombavimas) taikomas tuomet, kai siekiama atstatyti pažeisto danties funkcijas bei estetinį vaizdą. Dažniausiai plombuoti tenka ėduonies pažeistus dantis. 
Pagrindinis dantų kanalų gydymo tikslas yra sunaikinti (atsiradusį uždegimą ar infekciją) mikroorganizmus dantų šaknies kanaluose.
Šios procedūros metu pašalinamas ne tik minkštas bei kietas apnašas, dantų akmenys, bet ir gražinamas natūralus Jūsų dantų spindesys. Ši procedūra padeda panaikinti uždegimą, blogą burnos kvapą, dantenų kraujavimą bei dantų jautrumą.
Jei pacientas bijo ar negeba ilgesnį laiką ramiai išsėdėti vienoje vietoje, dantų implantacija ar kitos odontologinės paslaugos klinikoje gali būti atliekamos su intravenine sedacija, prižiūrint patyrusiam anesteziologui.
KONSULTACIJA
Kaip ir kasdieniniame gyvenime, taip ir odontologijoje, kiekvieną problemą galima išspręsti bent keliais skirtingais būdais. Konsultacija - tai pirmas odontologinio gydymo etapas.