Paslaugos

paslaugos
Vienmomentė dantų implantacija – tai pažangus gydymo metodas, kurio dėka to paties vizito metu pacientui galime atlikti dvi procedūras: pašalinti nesveiką dantį Ir iškart į jo vietą įsriegti implantą.
Visų prarastų dantų atstatymas įsriegiant vos 4 implantus. Daugeliu atveju visa žandikaulio rekonstrukcija trunka nuo 3 iki 6 mėnesių, kurių metu numatomi vidutiniškai šeši vizitai.
Tam tikrais atvejais danties šalinimo procedūra yra neišvengiama, siekiant užkirsti kelią galimoms komplikacijoms arba jas panaikinti. Danties šalinimas skirtomas į: paprasto, protinio bei retinuoto (neišdygusio) danties rovimą.
Dantų laminatės - vienas iš populiariausių bei saugiausių estetinio restauravimo metodų šiandieninėje odontologijoje. Procedūros metu ant danties paviršiaus tvirtinama itin plona plokštelė, atkartojanti natūralią danties formą ir skaidrumą, todėl sukuriama ypatingai estetiška šypsena.
Dantų protezavimas paprastai atliekamas esant didesniems dantų audinių pažeidimams kuomet nuosavo danties nebegalima atkurti plombinėmis medžiagomis ar estetinio plombavimo būdu.
Taikant estetinį dantų plombavimą neretai vos per 1 vizitą galima atkurti 4 – 6 ėduonies pažeistus, nuskilusius ar nudilusius dantis, pakoreguoti jų formą, spalvą ar panaikinti matomus tarpus tarp dantų.
Terapinis gydymas (dantų plombavimas) taikomas tuomet, kai siekiama atstatyti pažeisto danties funkcijas bei estetinį vaizdą. Dažniausiai plombuoti tenka ėduonies pažeistus dantis. 
Pagrindinis dantų kanalų gydymo tikslas yra sunaikinti (atsiradusį uždegimą ar infekciją) mikroorganizmus dantų šaknies kanaluose.
Šios procedūros metu pašalinamas ne tik minkštas bei kietas apnašas, dantų akmenys, bet ir gražinamas natūralus Jūsų dantų spindesys. Ši procedūra padeda panaikinti uždegimą, blogą burnos kvapą, dantenų kraujavimą bei dantų jautrumą.
Vaikų dantų priežiūra atsiranda su pirmu išdygusiu dantuku (paprastai apie 6-8 gyvenimo mėnesį), tačiau pažindintis ir pratintis prie jos patartina dar anksčiau.
Graži ir sveika šypsena atlieka svarbų vaidmenį mūsų gyvenimo srityje, padeda labiau pasitikėti savimi, tačiau dėl laiko poveikio, mitybos įpročių ir gyvenimo būdo dantų spalva kinta, įgauna gelsvesnį ar pilką atspalvį.
Šiuolaikinio odontologinio gydymo tikslas – ne tik kokybiškai išgydyti dantis, bet ir užtikrinti paciento komfortą gydymo metu. Įvairių tipų anestezija yra siūloma tiek vaikams, tiek suaugusiems.
Pasitelkiant įvairius ortodontinio gydymo metodus, pacientas gali džiaugtis ne tik estetiškai jį tenkinančia šypsena, bet ir ilgiau išsaugoti sveikus dantis, dantenas ir žandikaulio sąnarį, užkirsti kelią veido asimetrijai, galvos skausmo vystymuisi.
Miofunkcijos terapijoje didelis dėmesys skiriamas liežuvio ir lūpų raumenų darbui, kurie turi tiesioginę įtaką besiformuojančiam žandikauliui, teisingai dantų dygimo padėčiai, kalbai ar net veido asimetrijai.
BAIMĖ
VAIKŲ IR SUAUGUSIŲJŲ GYDYMAS SU NARKOZE
Jei pacientas bijo ar negeba ilgesnį laiką ramiai išsėdėti vienoje vietoje, dantų implantacija ar kitos odontologinės paslaugos klinikoje gali būti atliekamos taikant anesteziją. Mūsų klinikoje įvairių tipų anestezija yra siūloma tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tai suteikia visiems pacientams galimybę patogiai atlikti net pačias sunkiausias operacijas, atsikratyti odontologinių procedūrų baimės ir visiškai negalvoti apie galimą skausmą procedūros metu.
KONSULTACIJA
Kaip ir kasdieniniame gyvenime, taip ir odontologijoje, kiekvieną problemą galima išspręsti bent keliais skirtingais būdais. Konsultacija - tai pirmas odontologinio gydymo etapas.
REGISTRUOTIS