REZERVUOKITE VIZITĄ
ŠIAI PASLAUGAI

Paslaugų kainos ir
finansavimo galimybės
  • Jei gražiais šypsenos pokyčiais norite džiaugtis jau dabar, o atsiskaityti būtų patogiau ateityje, galite pasinaudoti Jums patogesne išsimokėjimo galimybe:
  • Išsimokėjimo sutartis su klinika
  • Finansavimas iki 25 000 €
  • Sutarties laikotarpis iki 1.5 metų
  • Be pabrangimo
  • Išsimokėjimas bendradarbiaujant su klinika aptariamas individualiai po paciento konsultacijos ir gydymo plano sudarymo.
  • Jei esate apdraustas privačiu sveikatos draudimu, už suteiktas odontologines paslaugas mūsų klinikoje turite galimybę mokėti mažesnę dalį paslaugos kainos arba nemokėti nieko – gydymo paslaugas padengs draudimo bendrovė.
  • Už gydymo paslaugas galime išrašyti sąskaitą-faktūrą bet kuriai sveikatos draudimo bendrovei.
  • Susigrąžinsite visą arba dalį Jums kompensuojamos gydymo paslaugų sumos.
  • Registruodamiesi iš anksto įspėkite, kad už paslaugas norėsite atsiskaityti draudimu.
  • Vizito dieną turėkite asmens tapatybės dokumentą bei draudimo kortelę.
  • Draudimo kompanijų apmokamų paslaugų sąrašą galite rasti savo draudimo sutartyje ir jos prieduose.

Vaikų odontologija

Kuriame malonias patirtis ir teigiamą požiūrį

Odontologų baimė dažnai susiformuoja dėl nemalonių patirčių vaikystėje. Tokiais atvejais profilaktinių vizitų ir burnos higienos vengimas sukelia dar daugiau problemų. 🕳️
Kruopščiai pasirinkta klinika ir malonūs gydytojai – vieni svarbiausių dalykų, planuojant vaiko ar paauglio vizitus pas odontologą. Pasitelkdami žaidimus ir draugišką bendravimą, padedame jūsų vaikui atsipalaiduoti procedūros metu bei sukurti teigiamus prisiminimus. ✨

„Bechara Clinic“ teikiame visapusiškas vaikų odontologijos paslaugas, pritaikytas skirtingo amžiaus vaikų poreikiams:

Profilaktinė patikra ir profesionali burnos higiena
Reguliarūs apsilankymai padeda anksti pastebėti dantų problemas ir užkirsti kelią jų vystymuisi. Profilaktinės patikros metu gydytojai įvertina burnos būklę, o burnos higienos specialistai atlieka higienos procedūras, padedančias užkirsti kelią dantų ligoms. Tėvams suteikiamos konsultacijos, o vaikai mokomi tinkamos dantų priežiūros įgūdžių.

Dantų šalinimas
Kartais dantų šalinimas tampa būtinas, kai danties nepavyksta išsaugoti dėl pažeidimų arba kai pieniniai dantys ima klibėti ar trukdo išdygti nuolatiniams dantims. Procedūrai naudojami vaikams pritaikyti metodai, kurie užtikrina kuo mažesnį diskomfortą ir nerimą.

Liežuvio pasaitėlio plastika
Kartais trumpesnis liežuvio pasaitėlis gali trukdyti taisyklingai kalbėti ar ryti. Klinikoje atliekama liežuvio pasaitėlio plastika – nedidelė, greita chirurginė procedūra, padedanti atstatyti liežuvio judrumą, užtikrinant mažojo paciento komfortą ir greitą gijimą.

Terapinis gydymas
Plombavimo procedūros padeda išsaugoti ėduonies pažeistus dantukus ir išlaikyti jų funkciją. Profilaktiškai naudojami silantai – skysta plombinė medžiaga, kuri užpildo sveikų dantų vageles, apsaugo nuo apnašų kaupimosi ir palengvina dantų valymą, taip mažinant ėduonies riziką.

Ortodontinis gydymas ir miofunkcinė terapija
Vaikams ir paaugliams pritaikytas ortodontinis gydymas padeda taisyklingai formuotis dantims ir sąkandžiui – nuo išimamų ortodontinių aparatų iki gydymo breketais. Logopedė-miofunkcijos specialistė taiko miofunkcinę terapiją, kuri paruošia ortodontiniam gydymui, formuoja taisyklingą liežuvio ir lūpų padėtį bei užtikrina tvarius gydymo rezultatus.

Dantų kanalų endodontinis gydymas
Gilų ėduonį pažeidusius dantis tenka gydyti valant ir užpildant infekuotus kanalus. Švelnūs ir modernūs metodai padeda išvengti tolimesnio skausmo ir uždegimo, leidžiant išsaugoti natūralų dantį bei užkertant kelią galimoms komplikacijoms.

Gydymas su anestezija
Esant stipriai odontologų baimei arba reikalingai ilgesnei procedūrai, kaukinė nejautra (vadinamosiomis juoko dujomis) arba bendrinė nejautra padeda užkirsti kelią fobijų formavimuisi ir užtikrina komfortą.

Vaikų odontologė Dovilė Valiukonienė apie vaikų dantų profilaktiką

Vaikų anesteziologė Asta Bliūdžiūtė apie gydymą nejautroje

Tėvams aktualūs klausimai

Vaikų dantų priežiūra prasideda su pirmu išdygusiu dantuku (paprastai apie 6-8 gyvenimo mėnesį), tačiau pažindintis ir pratintis prie jos patartina dar anksčiau. Pirmoji dantų priežiūros priemonė turėtų būti specialus silikoninis dantų šepetėlis – antpirštis. Juo galima švelniai masažuoti dantenas ryte bei vakare. Kai tik atsiranda pirmojo išdygusio danties užuomazga, pirmas kelias dienas valyti itin atsargiai, nes dygstantis dantukas sudirgina minkštuosius audinius, tad jie būna jautresni. Pirmų dienų priežiūrai užtenka suvilgyti švarios marlės skiautelę ir švelniais judesiais valyti išlindusio dantuko plotą. Tolimesnei dantų priežiūrai jau reikėtų įsigyti ir naudoti kūdikiams skirtas dantų priežiūros priemones. Patartina dantukus valyti po valgio ir mamos pieno. Tokiu būdu galima kuo anksčiau supažindinti vaiką su burnos priežiūra, pripratinti prie ritualo ir užtikrinti sveiką burnos ertmę.

 Tik išdygę dantys vaiko burnytėje yra dalis veido estetikos – jau nuo ankstyvos kūdikystės atsiranda „socialinės šypsenos” fenomenas. Pieniniai dantys svarbūs garsų tarimui ir vaiko kalbos vystymuisi. Negydomi ir smarkiai sugedę pieniniai dantys gali būti tiek ūmios, tiek ir chroniškos infekcijos priežastimi. Infekcija gali paveikti ir nuolatinių dantų užuomazgas. Todėl gali pasireikšti bendri uždegiminiai viso organizmo simptomai. Taip pat uždelsta priežiūra lemia didesnį diskomfortą ir dažnesnius vizitus vaikui. Pirmieji vizitai pas odontologą – itin svarbūs, nes formuoja santykį su dantų priežiūra visam gyvenimui. Užtikriname, kad „Bechara Clinic“ gydytojai ir SPA primenanti klinikos aplinka vaikams suteiks maksimaliai pozityvią ir komfortišką patirtį.

Pirmasis vizitas – svarbi patirtis, galinti sukelti teigiamą vaiko nusiteikimą odontologų atžvilgiu ateityje, jo metu, vaikas susipažįsta su odontologo aplinka, įrankiais, gydytojais. Todėl rekomenduojame nelaukti problemų ir skausmo, o apsilankymą pas odontologą ir dantų priežiūrą ugdyti nuo pat mažens, kaip įprastą, reikalingą ir komfortišką sveikatos dalį. Vėliau lankytis profilaktiniams vizitams rekomenduojame kas 6 mėnesius, nebent kyla klausimų ar pastebimos problemos.

Jeigu vaiko pirmasis vizitas pas odontologą vyksta vėliau, svarbu iki tol su vaiku kalbėtis, pasakoti apie dantų priežiūrą, dantukais besirūpinančius gydytojus, rodyti vaikui, kaip šeimos nariai prižiūri dantis, taip pat pasakoti, kas daroma, kai valomi jų dantukai. Taip vaikas pas gydytoją odontologą keliaus žinodamas, kur eina, ko gali tikėtis.

Taip. Kaip ir suaugusiems, taip ir vaikams reguliari profesionali burnos higiena pašalina susikaupusias apnašas, padeda užtikrinti burnos sveikatą ir laiku pastebėti dantų gedimus. Taip pat,  burnos higienisto padedami, vaikai yra edukuojami apie teisingus dantų valymo ir priežiūros įpročius. Ypač svarbu burnos higieną reguliariai atlikti nenuimamus ortodontinius prietaisus (dantų breketus) nešiojantiems vaikams, kadangi jų dantų kasdienė priežiūra yra sudėtingesnė ir sunkiau užtikrinti kokybišką valymą.
Jeigu vaikas dantis jau valosi pats, burnos higienistas apsilankymo metu parodys, kaip tai daryti taisyklingai, kokias priemones naudoti, į ką atkreipti dėmesį, kad dantų sveikata būtų puoselėjama kasdien.

Dažnai vaikai pirmą kartą pas odontologą apsilanko tik tada, kai jau yra skausmas ar prasidėjęs ėduonis, iškart reikalaujantis gydymo, tačiau net ir tokiu atveju pozityvus nusiteikimas gydytojo atžvilgiu yra įmanomas. Svarbu kalbėtis su vaiku jo negąsdinant, gydytoją pateikiant kaip pagalbą suteikiantį ir skausmą pašalinantį specialistą ir jokiais būdais negąsdinti saldumynus mėgstančio ar dantis nenoriai besivalančio vaiko, kad jeigu ir toliau taip elgsis „reikės važiuoti gręžti pas dantistą“. Ruošiant vaiką vizitui nereikėtų jo raminti sakant, kad „neskaudės“ – tai tik sužadins baimę. Kalbėtis reikėtų apie tai, kad gydytojas dantukus skaičiuoja, apžiūri ir jeigu reikia – gydo.
Idealiu atveju, pirmieji vaiko vizitai pas odontologą nėra reikalaujantys gydymo, yra trumpi ir neskausmingi, todėl vaikas ir toliau nebijos lankytis pas gydytoją.

Vaikų odontologijos paslaugų kainas rasite ČIA.

Anestezija vaikams

Kaukinė nejautra paprastai atliekama vaikams nuo 3 metų amžiaus. Šis amžius yra dažniausiai rekomenduojamas, nes vaikai jau yra pakankamai subrendę, kad suprastų procedūrą ir galėtų kvėpuoti per kaukę be didesnio pasipriešinimo.

Bendroji nejautra (narkozė) vaikams gali būti taikoma nuo ankstyvo amžiaus, net ir kūdikiams, jei tai būtina dėl medicininių priežasčių. Paprastai ji yra naudojama, kai būtina atlikti sudėtingesnes, ilgai trunkančias odontologines procedūras.

Prieš procedūrą svarbu užtikrinti, kad vaikas nevalgytų bent 6 valandas ir negertų bent 2 valandas prieš anesteziją. Jei vaikas vartoja kokius nors vaistus, būtina apie tai informuoti gydytoją, kuris atliks nejautrą arba sedaciją, kad būtų galima atitinkamai parinkti gydymo metodą.

Į kliniką rekomenduojama atvykti, vaiką aprengus patogiais drabužiais, kad jis jaustųsi laisvai ir nebūtų suvaržytas.

Taip pat svarbu psichologiškai paruošti vaiką prieš apsilankymą. Papasakokite vaikui, kad dantukų gydymas bus neskausmingas, nes gydytojas duos vaistukų, kurie padės jam jaustis ramiai ir mieguistai. Patikinkite, kad tėveliai bus šalia – palydės vaiką iki gydytojo kabineto ir jį pasiims po procedūros, todėl viskas bus saugu ir ramu.

Kaukinė nejautra yra labai gerai toleruojama daugumai pacientų, su minimaliais šalutiniais poveikiais. Tai gali būti lengvas pykinimas, kuris praeina per trumpą laiką.
Tačiau, kaip ir bet kuri kita anestezijos forma, kaukinė nejautra turi tam tikrų kontraindikacijų, tokių kaip sunki kvėpavimo takų liga ar paciento alergija įkvepiamiesiems anestetikams. Todėl prieš taikant šią nejautrą, būtina išsamiai įvertinti paciento sveikatos būklę.

Atsibudimas. Po anestezijos vaikas gali būti mieguistas, sunkiau orientuotis, tačiau tai normalu. Kai kurie vaikai gali būti irzlesni arba neramūs, – šie simptomai praeina per kelias valandas. Svarbu būti kantriems ir užtikrinti, kad vaikas jaustųsi saugiai bei komfortiškai.
Mityba. Po anestezijos rekomenduojama pradėti nuo mažų gurkšnelių vandens ar kitų skysčių. Jei vaikas jaučiasi gerai, po kelių valandų galima pasiūlyti lengvą maistą, pvz., košes, jogurtą, bananus. Venkite sunkiai virškinamo ar aštraus maisto pirmą dieną po procedūros.

Stebėjimas. Po anestezijos tėvams patariama atidžiai stebėti vaiką, ypač pirmąsias kelias valandas. Stebėkite, ar nekyla pykinimas, galvos svaigimas ar kiti šalutiniai poveikiai. Jei pastebite neįprastus simptomus, kreipkitės į gydytoją.

Fizinė veikla. Reikėtų vengti intensyvaus fizinio krūvio 24 val. po anestezijos. Leiskite vaikui pailsėti namuose, o žaidimai lauke, važiavimas dviračiu ar sportas, gali būti atidėtos kitai dienai.