MAXILLA-FOR-ALL®
Atkursime visus dantis vienu vizitu
Klinikoje Bechara savo pacientams siūlome plataus spektro gydymo sprendimus atkuriant sunykusius bedančius žandikaulius. Kiekvienas klinikinis atvejis yra individualus, tad ir gydymo sprendimai turi būti parenkami atsižvelgiant į tai – mūsų naudojami dantų implantai Jdental Care turi kelias implantų linijų gamas, skirtas iškirtinai bedančio žandikaulio gydymui.

Pasitelkiant inovatyvų Maxilla-for-all® metodą, dantys atstatomi ilgaisiais implantais už įprastų kainą – procedūra yra atliekama vieno vizito metu, o rekonstrukcijai naudojami JDZygoma®, JDPterygo®, JDNasal® implantai išsprendžia net sudėtingiausius atvejus.
Visų dantų implantacija per vieną vizitą
Daugiau nei 1000 sėkmingų klinikinių atvejų
18 metų patirtis bedančių žandikaulių atkūrime
Nereikia kaulo priauginimo
Nereikia sinuso priauginimo
Ilgųjų implantų kaina – kaip įprastų
Procedūra atliekama su sedacija, be skausmo
PRIEŠ IR PO GYDYMO
GYDYMO EIGA
Konsultacija
Pirminės konsultacijos metu atliekami išsamūs dantų rentgeno tyrimai ir sudaromas gydymo planas.
Implantacija
Likę dantys, jei jų yra, pašalinami ir, to paties vizito metu, įsriegiami visi reikalingi dantų implantai.
Protezavimas
Praėjus 2-4 mėnesiams ir implantams prigijus, prie jų pritvirtinama matoma dalis – neišimamas, cirkonio oksido protezas.
Apie mus rašo
Tarp Lietuvos ir Italijos – burnos chirurgas S.Bechara, kuriam neišsprendžiamų atvejų tiesiog nėra
2023 birželio, 23
Viskas apie Soheilį Becharą neįprasta – jo odontologijos klinika, labiau primenanti SPA centrą, vietoje balto chalato – juoda gydytojo apranga bei sportinis automobilis, kurio numeriai – SM1LE (angl. „šypsena“). Neblėstanti ugnelė akyse ir moto, kuriuo vadovaujasi susitikęs su pacientu – „neišsprendžiamų atvejų nėra“, padrąsina net labiausiai bijančius odontologo kėdės.
Visa tiesa apie dantų atkūrimą ilgaisiais implantais
2023 birželio, 1
Mitas nr. 1: Netekus daugelio ar visų dantų, implantacijos procedūra – neįmanoma. Bedančio žandikaulio problemos spręsti susigriebę pacientai dažnai iš odontologo kabineto išeina išgirdę – dėl atvejo sudėtingumo, vienintele išeitimi lieka išimami protezai. Vis dėlto, „Bechara“ klinikos įkūrėjas ir 18 metų patirtį implantologijoje turintis burnos chirurgas, Soheil Bechara užtikrina: išskirtinai bedančiam žandikauliui sukurtas „Maxilla-for-All®“ metodas, kurio metu dantys atstatomi „J Dental Care“ ilgaisiais implantais – vienas pažangiausių, greičiausių ir ilgaamžiškiausią rezultatą žadančių gydymo būdų, kuris leidžia susigrąžinti tiek kramtymo funkciją, tiek šypsenos estetiką.
5 mitai apie dantų atkūrimą ilgaisiais implantais
2023 gegužės, 25
Pasirodžius žiniai, kad Italijos rinkoje pirmaujantis bei visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis „Maxilla-for-All®“ dantų atkūrimo būdas ilgaisiais implantais jau prieinamas ir Lietuvoje, žmonės pradėjo spėlioti apie procedūros veiksmingumą, trukmę, kainą ir kitus aspektus. Abejonėms išsklaidyti, pateikiame patvirtintus faktus apie inovatyvų dantų implantacijos metodą.
Revoliucija tapęs dantų atkūrimas ilgaisiais implantais – jau Lietuvoje
2023 gegužės, 11
Italijos rinkoje pirmaujantis bei visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis dantų atkūrimo būdas ilgaisiais implantais, „Maxilla-for-All®“ metodu – jau ir Lietuvoje. Implantais atkurta šypsena, priešingai, nei išimamų protezų atveju, nekelia jokio diskomforto ar skausmo, yra ilgaamžiškesnė, o dėl išskirtinai bedančiam žandikauliui skirtų implantų, pačią implantavimo procedūrą galima atlikti vos per vieną vizitą.
Skulptūrų klinika - moderni vieta, primenanti prabangų viešbutį
2021 balandžio, 21
Vieta, kurioje pasimiršta bėdos, dėl kurių ateinate, – taip būtų galima pavadinti odontologijos kliniką „Bechara Clinic“. Tai gali būti viešbutis, SPA ar mažose Paryžiaus gatvėse pasislėpęs butikas, bet iš tiesų taip atrodo maži ir jaukūs, marmuru apglėbti, medžio siūbuojami odontologijos kabinetai Vilniuje, kuriuos sugalvojo ir įkūrė iš Libano kilęs burnos chirurgas Soheilas Bechara.
PROCEDŪRĄ ATLIEKA BECHARA KLINIKOS ĮKŪRĖJAS SOHEIL BECHARA
Soheil Bechara – burnos chirurgas, specializuojantis išskirtinai bedančių žandikaulių atstatyme implantais. 18 metų sukaupta eksperto patirtis padeda išspręsti net pačius sudėtingiausius atvejus. Specialistas kiekvieną dieną dirba tam, kad klientams suteiktų inovatyviais metodais paremtą gydymą, grąžinantį gyvenimo komfortą ir sukurianti ilgaamžę, natūraliai atrodančią šypseną už įprastą kainą.
Soheil Bechara
Burnos chirurgas, Gydytojas odontologas