MAXILLA-FOR-ALL®
Atkursime visus dantis vienu vizitu
Klinikoje Bechara savo pacientams siūlome plataus spektro gydymo sprendimus atkuriant sunykusius bedančius žandikaulius. Kiekvienas klinikinis atvejis yra individualus, tad ir gydymo sprendimai turi būti parenkami atsižvelgiant į tai – mūsų naudojami dantų implantai Jdental Care turi kelias implantų linijų gamas, skirtas iškirtinai bedančio žandikaulio gydymui.

Pasitelkiant inovatyvų Maxilla-for-all® metodą, dantys atstatomi ilgaisiais implantais už įprastų kainą – procedūra yra atliekama vieno vizito metu, o rekonstrukcijai naudojami JDZygoma®, JDPterygo®, JDNasal® implantai išsprendžia net sudėtingiausius atvejus.
Visų dantų implantacija per vieną vizitą
Daugiau nei 1000 sėkmingų klinikinių atvejų
18 metų patirtis bedančių žandikaulių atkūrime
Nereikia kaulo priauginimo
Nereikia sinuso priauginimo
Ilgųjų implantų kaina – kaip įprastų
Procedūra atliekama su sedacija, be skausmo
PRIEŠ IR PO GYDYMO
GYDYMO EIGA
Konsultacija
Pirminės konsultacijos metu atliekami išsamūs dantų rentgeno tyrimai ir sudaromas gydymo planas.
Implantacija
Likę dantys, jei jų yra, pašalinami ir, to paties vizito metu, įsriegiami visi reikalingi dantų implantai.
Protezavimas
Praėjus 2-4 mėnesiams ir implantams prigijus, prie jų pritvirtinama matoma dalis – neišimamas, cirkonio oksido protezas.
PROCEDŪRĄ ATLIEKA BECHARA KLINIKOS ĮKŪRĖJAS SOHEIL BECHARA
Soheil Bechara – burnos chirurgas, specializuojantis išskirtinai bedančių žandikaulių atstatyme implantais. 18 metų sukaupta eksperto patirtis padeda išspręsti net pačius sudėtingiausius atvejus. Specialistas kiekvieną dieną dirba tam, kad klientams suteiktų inovatyviais metodais paremtą gydymą, grąžinantį gyvenimo komfortą ir sukurianti ilgaamžę, natūraliai atrodančią šypseną už įprastą kainą.
Soheil Bechara
Burnos chirurgas, Gydytojas odontologas