Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas - tai dantų estetinių savybių atkūrimo procedūra pasitelkiant plombavimo medžiagas. Siekiant gražesnės šypsenos, dažnai šios procedūros metu atliekamas estetinis plombavimas visų priekinių dantų paviršiuje. Vos per vieną vizitą, atkuriama arba patobulinama danties spalva, forma ar net padėtis. Atliekant estetinį plombavimą šlifuojamas emalio paviršius sukimba su plombinėmis medžiagomis, taip padengiami pažeidimai, defektai.
KADA REKOMENDUOJAMA ATLIKTI ESTETINĮ PLOMBAVIMĄ

Estetinis plombavimas rekomenduojamas norint patobulinti dantų spalvą ir formą, panaikinti dėmeles, tarpus tarp dantų ar net vizualiai šiek tiek pakeisti dantų tiesumą. Estetinis plombavimas įmanomas tik tada, kai pakanka natūralaus danties audinių.

ESTETINIO PLOMBAVIMO PRIVALUMAI

Estetinis dantų plombavimas turi nemažai privalumų ir kartu tai yra viena iš paprasčiausių odontologijos procedūrų. Bene visais atvejais dantų plombavimas atliekamas vieno vizito metu. Plombavimas nesukelia itin nemalonių pojūčių, tad tinka ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, turintiems dantų defektų. Vienas pagrindinių privalumų – dantų plombavimas atkuria dantų estetines savybes, suteikiant jiems norimą spalvą ir formą. Estetinis plombavimas pigesnis dantų, šypsenos atkūrimo pasirinkimas nei protezavimas ar dantų laminatės.

KO REIKĖTŲ VENGTI PO ESTETINIO PLOMBAVIMO

Rekomenduojama po estetiškai plombuotų dantų vengti įvairių dažančias savybes turinčių maisto produktų ir gėrimų. Tokių, kaip juoda kava, raudonas vynas, burokėliai, granatai ir t.t. Taip pat nerekomenduojama naudoti balinančių dantų pastų, kurios gali pažeisti estetiškai plombuotų dantų paviršių. Reguliarūs vizitai pas burnos higienistą, plombų poliravimas bei teisinga dantų priežiūra padės ilgiau išlaikyti ir džiaugtis estetinio plombavimo rezultatais.

estetinis-plombavimas
JOLITA RUGINIENĖ
Gydytojas odontologas
SANDRA JONIKĖ
Gydytojas odontologas
GABRIELĖ RAMANAUSKIENĖ
Gydytojas odontologas
INGRIDA ŽIUGŽDAITĖ
Gydytojas odontologas
GYDYMO EIGA

Konsultacija + Gydymo planas

1 – 2 vizitai

Rezultatas

REGISTRUOTIS