Dantų estetika

Nuosavų dantų estetinio vaizdo atkūrimas – viena iš dažniausiai atliekamų odontologinių procedūrų. Dantų problemų būna įvairių, tačiau tikrai nėra tokių, kurių nebūtų galima išspręsti. Mini protezavimas (laminatės) bei protezavimas dantų vainikėliais– pagrindiniai nuosavų dantų atkūrimo būdai, kurių pagalba galima atkurti ėduonies pažeistus, nudilusius bei nuskilusius dantis, pakoreguoti jų formą, spalvą ar dydį.
subpage-heading
DANTŲ LAMINATĖS

Kaip ir bet kurioje kitoje srityje, taip ir odontologijoje vyrauja tam tikros tendencijos. Kažkada populiariausias pasirinkimas buvo estetinis plombavimas, šiandien – laminatės. Jos, kaip ir plombos, skirtos nedidelių bei vidutinių defektų koregavimui. Tačiau privalumų turi kur kas daugiau. Skirtingai nei plombos, laminatės ilgainiui nekeičia spalvos bei netrupa. Dantų laminatės gaminamos laboratorijoje, kiekvienam pacientui individualiai, sukuriant reikiamą formą bei parenkant tinkamą atspalvį. Dantų paviršius padengtas laminatėmis atrodo itin natūraliai, o jų tarnavimo laikas kur kas ilgesnis nei estetinio plombavimo.

kompleksinis gydymas
PROTEZAVIMAS VAINIKĖLIAIS

Protezavimas ant dantų atliekamas tuomet, kai jie yra pažeisti tiek, kad jų nebeįmanoma patikimai atkurti plombinėmis medžiagomis ar laminatėmis, bet dar galima išsaugoti nuosavus dantis. Dantų vainikėliai kaip ir laminatės, gaminami laboratorijoje, kiekvienam pacientui individualiai, sukuriant reikiamą formą bei parenkant tinkamą atspalvį. Mūsų klinikos dantų laboratorijoje vainikėliai gaminami tik iš cirkonio keramikos tam, kad būtų pasiektas geriausias galutinis rezultatas. Cirkonio keramika, bene, labiausiai vertinama protezavimo medžiaga, kuri pasižymi ypatingu tvirtumu, ilgaamžiškumu bei nepriekaištingu estetiniu vaizdu.

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

Estetinis plombavimas – tai dantų estetinių savybių atkūrimo procedūra pasitelkiant plombavimo medžiagas. Siekiant gražesnės šypsenos, dažnai šios procedūros metu atliekamas estetinis plombavimas visų priekinių dantų paviršiuje. Vos per vieną vizitą, atkuriama arba patobulinama danties spalva, forma ar net padėtis. Atliekant estetinį plombavimą šlifuojamas emalio paviršius sukimba su plombinėmis medžiagomis, taip padengiami pažeidimai, defektai.

beachara-image-block
JOLITA RUGINIENĖ
Gydytojas odontologas
GYDYMO EIGA

Konsultacija + Gydymo planas

1 – 3 vizitai

Rezultatas

REGISTRUOTIS