bechara klinika

Dantų gydymas

Pagrindinis šios programos privalumas – itin trumpas ir iš anksto suplanuotas gydymas.

Profilaktinė dantų apžiūra, burnos higiena ir laiku atliktas terapinis gydymas padės ilgai džiaugtis sveikais dantimis ir apsaugos nuo poreikio juos atkurti ateityje. Priklausomai nuo paciento situacijos priklausys ir pacientui reikalingų vizitų kiekis.

Terapinis gydymas tai profilaktinė dantų ir burnos priežiūra bei gydymas, taikomas siekiant atstatyti pažeisto danties funkciją bei atkurti estetinį vaizdą. Dažniausiai tenka plombuoti ėduonies pažeistus dantis.
KADA JŪSŲ DANTIMS REIKALINGAS TERAPINIS GYDYMAS?

Terapinis dantų gydymas reikalingas esant paviršiniams dantų pažeidimams. Pajutus pirmus simptomus – skausmą, maudimą, ar jautrumą būtina apsilankyti pas odontologą, siekiant išvengti sudėtingo ar ilgai trunkančio gydymo ateityje. Atidi ir atsakinga dantų priežiūra, profilaktinės priemonės padės užkirsti kelią ėduonies atsiradimui ar paviršiniams dantų defektams.

BURNOS LIGŲ PROFILAKTIKA

Burnos ir dantų ligų profilaktika užkerta kelią ligų plitimui. Reguliarūs apsilankymai pas gydytoją odontologą, leidžia įvertinti tokių ligų tikimybę ir numatyti priemones ankstyvajam gydymui. Dažnas pacientas yra linkęs atidėlioti vizitą pas odontologą net ir jausdamas pirmuosius simptomus, bet delsdami problemų neišsprendžiame, o tik padidiname jas.

DANTŲ ĖDUONIES GYDYMAS

Dantų kariesas arba ėduonis – tai lėtinis danties pažeidimas, kuris palaipsniui ardo kietuosius danties audinius. Ėduonis yra dažniausia dantų liga, kurią sukelia apnašose esančios rūgštys ir jų sąveika ištirpdanti ertmes dantų paviršiuje. Gydymo metu kariesas yra išvalomas, o susidariusios ertmės – užplombuojamos.

NUSKILUSIO DANTIES TAISYMAS

Nuskilusį dantį rekomenduojama restauruoti dėl šypseno estetikos, funkcinio dantų atstatymo ar net prevenciniais tikslais. Plombinių medžiagų pagalba, natūralaus danties savybės yra atkuriamos priklausomai nuo nuskilimo dydžio.

terapinis-gydymas
DANTŲ PLOMBAVIMAS

Dantų plombavimas – tai procedūra, kurios metu atkuriami natūralūs dantys, jų forma, spalva, blizgumas ir kitos funkcinės bei estetinės savybės. Rekomenduojama perplombuoti ir senąsias plombas. Ilgainiui jos tampa nehermetiškos, pralaidžios įvairioms maisto likučiuose esančioms rūgštims ir gali sukelti ėduonį bei danties plonėjimą.

JAUTRIŲ DANTŲ GYDYMAS

Dantų jautrumas pasireiškia jaučiant diskomfortą valgant, geriant šaltus ar karštus gėrimus ar net tiesiog kvėpuojant per burną. Jautrumo gydymas atliekamas įvairiomis procedūromis, priklausomai nuo jautrumo laipsnio gali būti taikomas burnos skalavimas su fluoro skysčiu, fluoro aplikacijos arba dantų kaklelių plombavimas.

EDITA LOZOVSKYTĖ
Gydytojas odontologas
SANDRA JONIKĖ
Gydytojas odontologas
GABRIELĖ RAMANAUSKIENĖ
Gydytojas odontologas
Registracija
Vardas, pavardė*
Gimimo data
El. paštas
Telefonas*
Pageidaujama konsultacijos data ir laikas
Panoraminė rentgeno nuotrauka
Prisegti nuotrauką
Nuotraukos atlikimo data
Situacijos aprašymas