FOTOGRAFIJOS MENAS ESTETINĖJE ODONTOLOGIJOJE

HARMONINGOS ŠYPSENOS SUKŪRIMAS NUO PLANAVIMO IKI GALUTINIO REZULTATO
Data
2023 m. lapkričio 25 d. Laikas: 9-18 val.
Vieta
„Bechara Clinic“ M. K. Čiurlionio g. 3-102
Kaina
450 EUR

KAM SKIRTI

Šie kursai skirti estetinės odontologijos specialistui, kuris kelia aukštus standartus ir nori išmokti geriau perteikti atliktų darbų vizualinį grožį ir ypatumą, pagerinti profesionalumą ir žinias odontologijos fotografijos srityje.

NAGRINĖJAMOS TEMOS

Kursų metu apžvelgsime terorinius ir praktikinius estetinės odontologijos fotografavimo protokolus. Dviejų lektorių tendemas – estetinių restauracijų specialistė gyd. od. Jolita Ruginienė dalinsins asmenine praktika, paciento foto protokolu, galutinių rezlutatų įamžinimu. Techninę bei praktikinę kursų dalį papildys profesionalus fotografas Danas Ruginis.

PROGRAMA

Teorinė dalis:

 1. Kokybiškos fotografijos svarba. Kaip geri fotografavimo įgūdžiai skatiną spartesnį tobulėjimą, gerina profesinę komunikaciją ir žinomumą.
 2. Fotografijos teorija ir jos taikymas odontologijoje. Šviesos valdymas ir jos modifikavimo būdai. Akcentuojant sąveiką tarp šviesos šaltinių,  sklaidytuvų, darbinių atstumų, kampų ir visų jų visumos įtaka dantų tekstūrai, ekspozicijai, šešėliams, spalvingumui ir estetiniam pateikimui.
 3. Foto įrangos ir jos priedų pasirinkimas, galimybių analizė. Kaip pasirinkti tai ko reikia siekiant užsibrėžtų tikslų ir išvengiant nereikalingų išlaidų.
 4. Fotoaparatų nustatymai, jų pasirinkimas ir valdymas. Detali analizė ką, kada ir kodėl reikia naudoti. Kaip išmokti kontroliuoti ir prognozuoti gaunamą rezultatą.
 5. Tradicinis ir meninis fotografavimo protokolai. Kaip ne tik išlaikyti tolygumą ir pastovumą, bet ir meniškai perteikti estetines dantų rekonstrukcijos ypatumus ir specifiką.
 6. Darbas su dantų technikų laboratorija, teisingas nuotraukų pateikimas, poliarizacinio filtro naudojimas.
 7. Nuotraukų retušavimas naudojant mobiliuosius telefonus.

Praktinė dalis:

 1. Skirtingi apšvietimo tipais, detalus jų palyginimas ir galimybių demonstracija.
 2. Intraoralinė fotografija, paciento praktinio dokumentavimo analizė.
 3. Portretinės ir meninės fotografijos principai ir galimybės, perteikiant kūrybišką požiūrį ir siekiant pabrėžti dantų grožį ar išskirtinis detales. 
 4. Praktiniai nuotraukų koregavimo pagrindai, publikavimas, viešinimas, dokumentavimas.
 5. Video panaudojimo galimybės darbo eigos dokumentavime ir galutiniame apipavidalinime. 

 

Fotografijos kursai apjungs pagrindines žinias, būtinas norint suprasti, kas yra fotoaparatas, objektyvas, blykstė, leis perprasti nustatymus, pakalbėti apie standartinį nuotraukų protokolą ir atskleisti meninės fotografijos paslaptis. Praktiškai prisiliesite prie visų fotografavimo subtilybių pradedant nuo fotografavimo ir filmavimo išmaniuoju telefonu baigiant studijiniu apšvietimu. Įgytos žinios leis prognozuojamai ir išskirtinai kokybiškai perteikti  jūsų atliktus darbus ir pabrėžti jų išskirtinumą.

APIE LEKTORĘ GYD. OD. JOLITĄ RUGINIENĘ
Gydytoja odontologė Jolita Ruginienė studijas baigė 2007 m. Kauno medicinos universitete. Nuo pat profesinės karjeros pradžios specializuojasi estetinėje odontologijoje, pradedant nuo estetinio plombavimo, protezavimo keramikinėmis laminatėmis iki pilnos burnos rekonstrukcijų. Dalyvavo ir dalyvauja daugelyje tarptautinių konferencijų bei mokėsi pas žymiausius estetinės odontologijos specialistus. 15 metų praktika ir išmoktos žinios, leido atrasti ir atsirinkti geriausius gydymo metodus siekiant ilgalaikių rezultatų estetinėje ir rekonstukcinėje odontologijoje.
PASIEKIMAI IR ĮVERTINIMAI

2016 m. Estetinio plombavimo konkurso “ Estetiko “ II vietos laimėtoja.
2023 m. Odontologijos profesionalų išrinkta geriausio protezavimo atvejo 1 vietos laimėtoja.
Registracija

marta@becharaclinic.lt

Turite klausimų?

Susisiekite
+370 679 33794