Grožio injekcijos

Grožio injekcijos skirtos puoselėti Jūsų išvaizdą, pakoreguoti trūkumus bei išryškinti veido bruožus.
subpage-heading
HIALIURONO INJEKCIJOS

Hialurono rūgštis – tai natūraliai žmogaus organizme esanti medžiaga, atsakinga už vandens paskirstymą audiniuose. Ji palaiko odos drėgmę, elastingumą bei suteikia apimties. Laikui bėgant, su branda hialurono kiekis organizme mažėja, todėl ima ryškėti raukšlės, oda praranda stangrumą. Hialurono rūgšties injekcijos yra vienas paprasčiausių būdų pakoreguoti senėjimo procesus be chirurginio įsikišimo. Jų populiarumą lemia ir tai, jog hialurono injekcijomis pasiekiamas itin natūraliai atrodantis rezultatas, tad išvengiama netikėtumų, kurie gali pasitaikyti kitų injekcinių ar chirurginių procedūrų metu. Kadangi hialurono rūgštis yra natūraliai aptinkama žmogaus organizme, šios injekcijos nesukelia šalutinių reiškinių. Hialurono rūgšties injekcijos rekomenduojamos sveikos odos išvaizdai atstatyti bei sulėtinti senėjimo procesus, koreguoti jau matomus senėjimo požymius.

RAUKŠLIŲ KOREKCIJA

Hialiurono rūgšties užpildų pagalba yra siekiama atkurti prarastą veido odos drėgnę ir lygumą. Injekcijos atliekamos siekiant palaikyti sveiką odos tonusą bei išvaizdą, panaikinant smulkias veido raukšles susidariusias akių zonoje – „žasų kojelės“ aplink akis ar tarpuakių raukšles viršutinėje nosies dalyje.Taip pat gali būti Išlyginamos mimikos ar lūpų srities raukšlės, koreguojama kaklo, decolte sritis.

LŪPŲ FORMOS KOREKCIJA

Bėgant laikui lūpos netenka savo pirminio putlumo, palaipsniui nyksta lūpų kontūras, ima dažniau sausėti. Hialurono rūgšties užpildai gali pagerinti lūpų išvaizdą, patobulinti jų formą, struktūrą ir apimtį. Lūpų formos korekcija yra viena populiariausių nechirurginė estetinės medicinos procedūra. Hialurono rūgštis yra gryna, visiškai besirezorbuojanti ir natūraliai randama mūsų organizme. Suleista hialurono rūgštis užpildo, koreguoja ir drėkina lūpas. Po šios procedūros efektas matomas iš karto, todėl procedūra labai mėgstama pacientų.

SKRUOSTIKAULIŲ RYŠKINIMAS

Koreguojant skruostus užpildų pagalba, atstatomas jų tūris, kuris, bėgant metams, keitėsi. Tokiu būdu, žmogus po injekcijų atrodo labiau pailsėjęs bei turintis veide mažiau raukšlių. Paryškinus skruostikaulius vizualiai veido ovalas įgauna „kilstelėjimo“ efektą. Procedūra nėra skausminga ir iškart galima grįžti į darbą ar kitą, įprastinę veiklą.

ANTAKIŲ PAKĖLIMAS

Antakių pakėlimo procedūra gali būti naudinga pacientams, kurių viršutinės veido dalies oda yra praradusi elastingumą, atrodo pakritusi. Kartais taip nutinka ne tik dėl amžiaus, bet ir streso, mažo aktyvumo, netinkamos mitybos ar mimikos. Procedūros metu pacientui pakeliami antakiai, o esant poreikiui, gali būti koreguojama jų forma, derinamos viršutinio voko ir antakio proporcijos. Neretai antakių pakėlimas gali būti derinamas su viršutinių vokų plastika, įvairių užpildų injekcijomis ar nosies korekcija.

VEIDO OVALO KOREKCIJA

Senėjimas yra neišvengiamas fiziologinis procesas, kurio metu kinta veido odos struktūra, mažėja skaidulų, elastino bei kolageno. To pasekoje, pirmos raukšlelės tarp antakių, apie akis atsiranda jau 20-25 amžiaus metais. Palaipsniui, po 40 metų atsiranda dvigubas smakras, o veido ovalas pakinta sulaukus 50-60 metų. Šių dienų galimybės ir požiūris į veido užpildus kinta. Vis dažniau tai tampa estetinė procedūra senėjimo procesui sulėtinti. Odos jaunystei atkurti ir palaikyti taikomas nechirurginis odos patempimas užpildais.

NECHIRURGINIS VEIDO ODOS PAKĖLIMAS

Bėgant metams mūsų kūno audiniai susilpnėja, mažėja odos riebalų tūris, o atraminė odos struktūra tampa netvirta ir suglebusi. Pagrindinės sritys, kuriose prarandame odos stangrumą – tai skruostai, oda aplink akis, antakiai, apatinis žandikaulis, pagurklis, lūpos ir kaklas. Atsiradus šių sričių suglebimui išnyksta taisyklingas veido ovalas ir dėl šios priežasties atrodome senesni. Hialiurono užpildai yra efektyvi veido odos patempimo alternatyva, norint susigrąžinti prarastą veido odos skaistumą bei tonusą, nenaudojant drastiškų chirurginių priemonių.

NOSIES KOREKCIJA NECHIRURGINIU BŪDU

Nosis yra mūsų veido ašis – suteikianti jam simetriją, tad jos netobulumai viena iš didžiausią nepasitenkinimą keliančių veido sričių. Plastinei nosies operacijai (rinoplastikai) dažnai yra nesiryžtama dėl sudėtingo ir skausmingo pooperacinio gijimo. Tačiau mažas nosies korekcijas galima atlikti ir nechirurginiu būdu – hialurono rūgšties užpildais. Panaikinti nosies nugarėlę/kuprelę, patiesinti nosies sritį, matomus nelygumus, kilstelti nosies galiuką ar net vizualiai ją pamažinti.

BOTULINO INJEKCIJOS

Veido odos struktūros pokyčiams, raukšlių mažinimui, naikinimui ar veido odos jauninimui taikomi įvairūs estetinės medicinos metodai. Gilių, ryškių mimikos raukšlių nechirurginei korekcijai plačiausiai taikomas Botulino toksinas. Botulino toksinas laikinai atpalaiduoja veido raumenis, sušvelnindamas ar visai panaikindamas klostes ar raukšles. Botulino toksinas estetiniais tikslais naudojamas nuo 18 iki 65 metų. Paprastai prieš procedūrą injekcijos sritis dėl nedidelio skausmingumo nėra nuskausminama. Esant dideliam jautrumui, prieš procedūrą pacientui patepamas nuskausminimo tepalas. Atsižvelgiant į amžių, lytį, raukšlių gylį, lokalizaciją ir visus lydinčius individualius faktorius, atitinkamuose taškuose plona specialia adata suleidžiama maža preparato dozė. Mikroinjekcijos blokuoja raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi. Jiems nustojus susitraukinėti, išsilygina raukšlės. Pati procedūra trunka keletą minučių. Efektas tęsiasi 4-6-8 mėnesius. Kartais – iki 1 metų. Emocijas ir toliau galima išreikšti, tačiau jų nelydi padidėjęs veido odos raukšlėtumas. Ilgainiui poveikis mažėja ir raumenys įgauna savo pirminį laisvumąinjekcijas galima kartoti.

RAUKŠLIŲ KOREKCIJA

Botulino toksino injekcijos pagalba veido raumenys yra atpalaiduojami ir susiformavusios raukšlės pastebimai sumažėja arba išnyksta visai. Procedūros metu nedidelės botulino toksino dozės suleidžiamos į tam tikrus raumenis. Taip blokuojamas impulsų, verčiančių raumenis susitraukti, raumuo susilpnėja – veido mimikos raukšlės nesiformuoja.

PRAKAITAVIMAS

Šiandien vis dažniau susiduriama su padidėjusiu prakaitavimu – hiperhidroze, kuri neretai sukelia tiek emocinių, tiek išvaizdos nepatogumų. Padidėjęs prakaitavimas gali pasireikšti įvairiose kūno vietose, tačiau dažniausiai – pažastyse, delnuose bei paduose. Viena pagrindinių priemonių kovojant su nepageidaujamu prakaitavimu yra botulino toksino injekcijos. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad botulino toksino injekcijos yra efektyviausias prakaitavimo mažinimo metodas. Gydymo metu atliekamos daugkartinės botulino toksino injekcijos reikiamoje zonoje. Botulino toksinas padeda sumažinti norimos vietos prakaitavimą. Botulino toksinas gali būti leidžiamas ne tik į pažastis, neretai pacientai skundžiasi padidintu prakaitavimu delnų ir padų srityse. Tokiais atvejais, botulino toksino preparatą galima leisti ir į šias problemines zonas.

MIGRENOS GYDYMAS

Gydymas botulino toksinu šiuo metu yra vienas iš migrenos (lėtinės migrenos) gydymo būdų. Veikiant botulino toksinui, mažiau skausmo impulsų iš periferijos perduodama į centrinę nervų sistemą – pradeda retėti ir švelnėti migrenos priepuoliai.

MIMIKOS RAUKŠLIŲ NAIKINIMAS

Botulino toksino injekcijos tai vienas iš priimtiniausių, greičiausiai veikiančių ir labiausiai rekomenduojamų būdų mimikos raukšlėms šalinti. Injekcijų pagalba veido raumenys yra atpalaiduojami ir susiformavusios raukšlės (horizontalios kaktos, vertikalios tarpuakio, išorinėse akių kampuose) pastebimai sumažėja arba išnyksta visai. Procedūros metu nedidelės botulino toksino dozės suleidžiamos į tam tikrus raumenis. Taip blokuojamas impulsų, verčiančių raumenis susitraukti, perdavimas ir raumuo yra paralyžiuojamas arba susilpnėja jo susitraukimas.

grozio-injekcijos
beachara-image-block
JAMIL HAYEK
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas